Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

LED juostos montavimas į profilį būtinas ne tik dėl techninių priežasčių, tačiau ir dėl estetiškesnio, paslėpto baldų apšvietimo. Apšvietimui skirtų aliuminio profilių dėka pasiekiamas išsklaidytos šviesos efektas – nesimato atskirų LED juostos diodų.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jei turite poreikį panašiai prekei, aprašykite prekės savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami formą, kurią galite rasti apačioje. Atsižvelgdami į pateiktą brėžinį žemiau, nurodykite pageidaujamos prekės duomenis. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Svarbu apgalvoti apšvietimą jau baldų projektavimo stadijoje. Įvairių profilių LED juostoms panaudojimas gali sukurti skirtingą apšvietimo efektą – galite rinktis šviesų arba tamsų profilį. Siūlomi skirtingos formos profiliai leis prisiderinti prie konkretaus kliento poreikių. Rinkitės įleidžiamus, plokščius ar kampinius LED juostų profilius. Papildomų galimybių suteikia tai, kad LED juostų montavimui skirti profiliai gali būti pjaustomi iki reikiamo ilgio. Profilių užbaigimui siūlomi priedai – galiniai dangteliai – gali būti su skyle arba be jos, rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į profilio tipą – pagal jo formą pritaikomas to paties tipo dangtelis leis įrengti LED juostų apšvietimą estetiškai ir su minimaliomis pastangomis. Jums nebūtina būti elektriku, kad sugebėtumėte įrengti estetiškai džiuginantį ir funkcionalų baldų apšvietimą naudojant LED juostas ir jų profilius. Profiliai LED juostoms gaminami iš aliuminio, o dangteliai ir jų galai – iš plastiko. Priklausomai nuo to, koks dangtelio šviesos pralaidumas, bus gautas skirtingo pobūdžio LED juostų apšvietimas. Profiliai LED juostoms papildomai apsaugo LED juostas nuo aplinkos poveikio. Aliuminio profiliai LED juostoms gali būti naudojami išoriniam ir vidiniam baldų apšvietimui. Apšvietus virš stalviršio esančių virtuvės spintelių apačią bus sukuriamas darbui tinkamas papildomas apšvietimas. Dažniausiai tam naudojami įleidžiami ar kampiniai profiliai LED juostoms. Panaudojus profiliuose esančias LED juostas baldų viduje esančioms lentynoms ar stalčiams skursite daiktų paieškai svarbų papildomą apšvietimą. Profiliuose įmontuotas LED juostas galima taikyti ne tik balduose, tačiau ir laiptams, sienoms, luboms, veidrodžiams. Profiliuose sumontuotas LED juostų apšvietimas papuoš ir praturtins bet kurį interjerą. Įleidžiami LED profiliai tinka montuoti į gipso lubas ar sienas. Lygių linijų apšvietimas, sukuriamas profiliuose sumontuotų LED juostų pagalba, itin paplitęs moderniuose interjeruose.