2024-04-05 - 5 min. skaitymo
Asortimento naujienos
Naujienos
Elleci plautuvės
naujos rankenėlės

Pristatome asortimento naujienas

Elleci plautuvės

Elleci - italų gamintojas, kuris jau 30 metų nuosekliai ir atkakliai, kuria pažangius sprendimus, kuriais siekiama palengvinti kasdienį gyvenimą virtuvėje. Elleci yra pripažinta "beauty of Made In Italy" ambasadore, taip pat įmonė įvertinta keliais svarbiais apdovanojimais už gaminių dizainą, įskaitant prestižinį "Red Dot Design" apdovanojimą.Džiaugiamės pristatydami, kad mūsų asortimentą papildė išskirtinio dizaino, itin praktiškos ir funkcionalios Elleci plautuvės.

Plautuvės gaminamos iš dviejų skirtingų medžiagų. Keratek - novatoriška medžiaga, sukurta nustebinti. Unikali formulė garantuoja grožį ir ilgaamžiškumą bei didelį atsparumą smūgiams. Taip pat ši medžiaga užtikrina, kad spalvos bus ryškios, sodrios ir intensyvios, o paviršius itin švelnus, sukuriantis šilkinį efektą.

Granitek - plautuvės sukurtos siekiant atskleisti stipriausią kvarco prigimtį virtuvėje. Tai medžiaga, kuri yra atspari temperatūros pokyčiams. Lyginant su Keratek medžiaga, ši nesukuria šilkinio efekto, sukuria granito efektą. 

JOLDIJA asortimente dabar galėsite rasti įvairių spalvų ir modelių itin kokybiškas Elleci plautuves.

Naujos rankenėlės ir GOLA profiliai 

Taip pat asortimentą papildėme naujomis ispanų gamintojo rankenėlėmis, kurtomis dizainerių - patiems išrankiausiems.

Džiugi naujiena ir tiems, kurie mėgsta minimalistinį vaizdą ir renkasi baldus be rankenėlių. Net ir pasirinkus tokį sprendimą, galima sukurti išskirtinį interjerą. Išskirtinio dizaino Gola profiliai, kurie nepaliks abejingų.

Atgal