Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba
2021-06-02 - 5 min. skaitymo
„Emuca“ baldų furnitūrai taikoma -25% nuolaida
virtuvės furnitūra
baldų furnitūra
emuca

Visą birželio mėnesį „Emuca” prekinio ženklo prekėms taikoma 25% nuolaida.  40 metų patirtį turinčio baldų furnitūros tiekėjo asortimente rasite virtuvės, svetainės, vonios, miegamojo baldams skirtus produktus. 

Daugybę „Emuca” prekių turime sandėlyje ir užsakius pristatysime per 2-3 darbo dienas. „Joldijos” elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite prekes, kurias pristatysime tiesiai iš Ispanijoje esančių tiekėjo sandėlių – tokių prekių pristatymo trukmė 9 darbo dienos (šios prekės žymimos krovininio automobilio simboliu).

Baldų furnitūra iš Europos sandėlių

Didžiausią populiarumą tarp vartotojų pelnė šios „Emuca” prekių kategorijos:

Rūšiavimo šiukšliadėžės

Cargo krepšiai virtuvėms

Įranga batų laikymui

Ištraukiamos pakabos

Spintos priedai

Spintų stumdomos sistemos

Išsirinkite tinkamiausią rūšiavimo sprendimą ir tausokite gamtą patogiai. „Emuca” siūlo keletą skirtingų variantų:

Pastatomos į stalčių šiukšliadėžės 

Ištraukiamos šiukšliadėžės 

Lauko šiukšliadėžės 

Cargo krepšys – puikus sprendimas siaurai virtuvės spintelės daliai. Jame patogiai sudėsite dažnai naudojamus, gero pasiekiamumo ir matomumo reikalaujančius daiktus. 

Patogų batų laikymą garantuos tam skirti ištraukiami stalčiai ar lentynos. Planuojant spintą ar drabužinę tikrai verta pagalvoti apie vietą avalynei.

Kiekviena spinta ar drabužinė tarnaus patogiau, jeigu numatysite ištraukiamas pakabas drabužiams. Daugybė skirtingų rūbų pakabinimo būdų prisidės prie patogesnės kasdienybės – lengviau rasite drabužius, o gal net išvengsite per dažno jų lyginimo, taigi sugaišite aprangai mažiau laiko. Kabykla – pantografas padės patogiau išnaudoti viršutinę spintos dalį – aukščiau sukabintus drabužius nesunkiai pasieksite specialaus nulenkiamo mechanizmo dėka.

„Emuca“ asortimente rasite ir įvairių drabužių laikymo krepšių ir drabužių pakabinimo karteliųištraukiamų veidrodžių ar net ištraukiamų lyginimo lentų. Viską, ko prireikia sprendžiant kasdienius aprangos klausimus galite patogiai sutalpinti balduose pasitelkdami įvairius baldų priedus.

„Emuca“ prekių asortimente taip pat rasite itin paprastu montavimu pasižyminčias stumdomas sistemas. Daugiau informacijos apie tai, kaip sumontuoti stumdomą sistemą, rasite čia.

„Joldija”  jau ne pirmi metai prekiauja „Emuca” prekinio ženklo produktais – jie sulaukė nemenko vartotojų pripažinimo. Virtuvei ir drabužinei skirtus baldų priedus jau atrado ne tik baldininkai, tačiau ir pažangūs namų vartotojai. Paprastai sumontuojami, patogiai naudojami baldų furnitūros produktai pasižymi kasdienybėje svarbiais funkcionalumais. Pasinaudokite proga įsigyti „Emuca” baldų furnitūros prekes 25% pigiau! Pasitelkite ilgametę patirtį turinčio baldų priedų tiekėjo patirtį patogiam gyvenimui ir sutaupykite.

Atgal