Baldų furnitūros sprendimai

Emuca projektuoja, gamina ir siūlo platų furnitūros asortimentą, skirtą baldų gamintojams, staliams bei parduotuvėms. Tai puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminti virtuvės, vonios, biuro baldų furnitūra, baldų varžtai ir tvirtinimo detalės. Kurdama produktus Emuca stengiasi išlaikyti balansą tarp funkcionalumo, kokybės ir kainos.

Apie Emuca

Balansas tarp funkcionalumo, kokybės ir kainos

Dėl tos priežasties, šis prekinis ženklas gali pasiūlyti konkurencingus produktus kuriuos pritaiko, kad jie atitiktų rinkos tendencijas ir srities reikalavimus.

Emuca gaminių asortimente yra daugybė produktų, kurie yra kaip sprendimai norint įrengti bendros buities, virtuvės, vonios ar darbinės patalpos erdves. Emuca taip pat turi tyrimų ir plėtros skyrių, kuris specializuojasi naujų produktų linijų kūrime, norint papildyti dabartinį asortimentą.

Emuca labai gerai supranta, kaip svarbu būti matomiems internete. Jie pasinaudoja technologijomis, kad pagerintų ryšį su galutiniu produkto vartotoju. Emuca turi video instrukcijų, kurios padeda įsirengti jų produktus vartotojo namuose. Dėl šios priežasties, vartotojams nereikia būti staliais norint sumontuoti sieninę spintą patiems. Tokie Emucos pranašumai padaro šį prekinį ženklą vienu iš patraukliausių rinkoje.

Atsisiųsti katalogą