2023-12-05 - 4 min. skaitymo
Kaip išsirinkti veidrodį namams?
veidrodis
LED veidrodžiai
veidrodžiai su led apšvietimu
vonios veidrodžiai
veidrodis su lentyna
veidrodis su spintele

Ar įsivaizduojate namus be veidrodžio?

Įsirenginėjant namus apgalvojame koks bus interjeras, kokius rinksimės baldus ir kitus įrenginius. Tuo tarpu veidrodis, nors ir sutinkamas kiekvienuose namuose, dažnu atveju neatrodo toks svarbus elementas, kurį reikia pasirinkti iš anksto. 

Visgi iš anksto apgalvoti sprendimai gali įnešti daugiau komforto Jūsų kasdienybėje.

Kaip išsirinkti tinkamą veidrodį?

Prieš pasirenkant veidrodį svarbiausia atsižvelgti į patalpą, kurioje jis bus kabinamas, nes nuo to priklauso veidrodžio dydis, forma, rėmo spalva (jei renkamasi su rėmu) ar reikalingas LED apšvietimas ir kitos papildomos funkcijos.

Veidrodžių formos, spalvos ir dydžiai 

Veidrodis su spintele puikiai tinka vonios kambaryje, ypač tiems, kurie vonioje laiko daugiau kosmetikos ar kitų higienos priemonių, taip galima užtikrinti tvarką išlaikant daiktus arti, patogioje vietoje ir pasiekiamus viena ranka. Taip pat tai puikus sprendimas kada norima sutaupyti vietos įrenginėjant papildomas lentynas.

Veidrodis su lentyna taip pat gali padėti užtikrinti tvarką ir estetiką. Lentynėlė puikiai pasitarnauja pasidedant kosmetikos ar kitas higienos priemones. Taip išvengiama daug daiktų prie praustuvo.

Veidrodžiai gali būti įvairių formų: kvadratiniai, stačiakampiai, apvalūs ar modernūs – neapibrėžtos, unikalios formos. Renkantis formą rekomenduojama atsižvelgti į erdvės, kurioje bus kabinamas veidrodis, interjerą. Kvadratiniai, stačiakampiai veidrodžiai labiau tinka prie klasikinių interjerų. Apvalūs veidrodžiai labai universalūs, gali būti derinami ir klasikiniuose, ir moderniose aplinkose. Ieškant išskirtinių sprendimų siūloma apsvarstyti nestandartinių formų veidrodžius. Tinkamai pasirinktas veidrodis gali puikiai papildyti interjerą.

Veidrodžiai su LED apšvietimu 

Veidrodžiai su LED apšvietimu yra funkcionalus ir stilingas sprendimas, kuris ne tik papildo jūsų interjerą, bet ir suteikia pridėtinę vertę jūsų kasdienybėje. Šie modernūs veidrodžiai yra puikus pavyzdys, kaip technologija ir dizainas gali susijungti, siekiant sukurti funkcionalų ir estetiškai patrauklų produktą.

LED veidrodžiai apšviečia šviesa, kuri yra artima natūraliai dienos šviesai. Tai svarbu ne tik dėl vizualinio komforto, bet ir dėl patogumo, ypač tada, kai naudojate veidrodį tamsiuoju paros metu ar tose patalpose, į kurias nepatenka natūrali dienos šviesa. Be to, integruotas apšviesimas suteikia subtilumo ir gali tapti dar vienu išskirtinumu.

 

Veidrodžiai su LED apšvietimu gali būti labai skirtingi, tad svarbu atsižvelgti į kelis aspektus. Vienas iš jų – šviesos temperatūra. Sklindanti šviesa gali būti gelsva (šilta), melsva (šalta) arba reguliuojama. Taip pat kai kuriuose veidrodžiuose gali būti reguliuojamas ir šviesos intensyvumas.

Papildomos veidrodžių funkcijos

Vonios kambariams pritaikyti veidrodžiai gali turėti anitirasojimo funkciją, kuri pašalina rūką nuo veidrodžio ir užtikrina nepriekaištingą atvaizdą net ir esant garams patalpoje. Taip pat gali turėti antikorozinę dangą, kuri padeda veidrodžiams išlikti ilgaamžiškesniems drėgnose patalpose. 

Daugelis modernių veidrodžių turi sensorinius jungiklius, kurių pagalba lengvai galima įjungti / išjungti apšvietimą ar kitas papildomas funkcijas. 

Veidrodžiai gali būti namų puošmena

Veidrodžiai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją – leidžia mums save apžiūrėti, pasitikrinti aprangą ar makiažą, bet ir papildo erdvę, tampa jos akcentu. Neretai, jei veidrodis yra pakankamai didelis, vizualiai padidina patalpą. Taigi, tinkamai parinktas veidrodis, suteiks norimai patalpai naujo žavesio.

Atgal