Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba
2020-11-04 - 5 min. skaitymo
Patogiam darbui iš namų: populiariausių prekių trejetas
rol ergo
stalinė lempa
užraktas nuo vaikų

Išmintingi žmonės sako, kad beprasmiška pergyventi dėl dalykų, kurių negalime pakeisti. Dar geriau yra atrasti kiekvienos nepakeičiamos padėties pliusus. Iškeisti valandą kamštyje į ilgesnį miegą ar rytinį sportą namuose – galbūt dėl to jausitės žvaliau net ir praleidę rytinį kavos gėrimą su kolegomis. Atrasti sveikesnį namie paruoštą maistą... Skirti laiko buvimui su artimais žmonėmis per pietų petrauką...Produktyviau darbuotis visiškoje tyloje. Patobulėti pedagoginėje srityje ar tikrinti sugebėjimo vienu metu daryti kelis dalykus realumą. Tikrai sugalvosite kažką, kas tiktų Jums. Na ir, savaime aišku, – darbas namuose turi būti patogus, jaukus ir džiuginantis. 

Siūlome atkreipti dėmesį į labiausiai dirbant iš namų praversiančių Joldija.lt  prekių trejetą. Galbūt kiti žmonės jau atrado tai, kas pravertų ir Jums.

Elektra reguliuojamas stalas ROL ERGO priartins namuose įrengtą darbo vietą  prie pačių moderniausių ofisų. Turbūt jau girdėjote, kad „namų meistru būti lengva", o norint surinkti ergonomišką ir modernų sprendimą pačiam to netgi neprireiks – įsitikinkite čia. Rūpinantis savo sveikata galėsite rinktis sėdėti ar stovėti. Panorėję tą patį darbo stalą pritaikysite ir sau, ir paaugliui. ROL ERGO stalo rėmai – visame pasaulyje šlovinamas, Šiauliuose esančioje itin modernioje gamykloje surenkamas švediškas sprendimas, tarnausiantis itin ilgai be menkiausių susidėvėjimo žymių. 

ROL ERGO elektra reguliuojamo stalo rėmas

Lietuviška lapkričio realybė – sunkiai švintančios dienos – nekels jokių rūpesčių, jei įsigysite patogų ir namų interjero nesugadinsiantį stalinį šviestuvą. Apvalios formos „Emuca“ LED skaitymo lempa su lanksčiu laikikliu puikiai tiks naktiniam staliukui, gali būti naudojama darbiniam apšvietimui bet kuriame kambaryje namuose ar biure. Toks šviestuvas gali įkrauti planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną – turi 2 usb jungtis, todėl vienu metu galėsite įkrauti 2 įrenginius.  Viršutinėje lempos dalyje įmontuotas jutiklinis jungiklis įjungia ir išjungia šviesą, taip pat leidžia reguliuoti šviesos intensyvumą ilgalaikiu prisilietimu. Šis šviestuvas išsklaido šviesą optimaliai – srautas krinta iki 180 ° kampu ir maksimaliai sumažinama regos įtampa. Lankstaus laikiklio dėka galima nukreipti šviesą pagal poreikius užtikrinant maksimalų skaitymo komfortą. Įsigydami šį šviestuvą komplekte rasite visas montavimui reikalingas detales ir transformatorių. 

Stalinė skaitymo lempa

Trečia prekė skirta tėvams, kurie dienos eigoje dirba iš namų ir tuo pačiu  atranda pedagogo ir/ar auklės talentą. Jeigu tai pasirodė didesnis iššūkis nei manote, išbandykite itin patikimą, iš išorės nematomą ir viose vaikų amžiaus grupėse tinkamą magnetinį užraktą nuo vaikų.  Užrakindami stalčių ar spintelių turinį nuo mielų, mažų ir smalsių kūdikių sutaupysite valandėlę sau išvengdami bereikalingo tvarkymosi. Naudodami užraktą nuo vaikų atribosite ir visus baldų viduje tykančius pavojus, pvz. buitinę chemiją. O galbūt nėra svarbu, kokį baldą užrakinsite, tik tai – ką paslėpsite jo viduje. Kažkam tai bus saldainiai, kažkam – vaiko planšetė ar mobilusis telefonas – jeigu atžalų vardan panorėsite pasitelkti ne tik programinius, bet ir fizinius apribojimus.

Užraktas nuo vaikų apsauga nuo vaikų magnetinis

Visada mielai laukiame Jūsų klausimų apie šias ir kitas el. parduotuvės www.joldija.lt prekes tel. +370 37 49 01 80 ir el. paštu eshop@joldija.lt. Linkime Jums išlaikyti darbo ir asmeninio gyvenimo balansą nepriklausomai nuo to, kur dirbate – ofise ar namuose. Patogaus ir produktyvaus darbo Jums! 

Atgal