Stalo rėmų kategorijoje atrasite reguliuojamo aukščio stalui skirtus elektrinius stalo rėmus. Tai puikus sprendimas ergonomiškiems biuro baldams ar tobulai įrengtai darbo vietai namuose. Šiuolaikiški biuro baldai neįsivaizduojami be reguliuojamo aukščio stalų, turinčių stok/sėsk funkciją. Įgyvendinkite tai su ROL ERGO kintamo aukščio stalų rėmais.

Spalva
balta
balta
balta/ąžuolo
juoda
Juoda
juoda/balta
pilka
pilka/balta
pilka/ąžuolo
sidabrinė pilka
Aukštis, mm
617-1267
625-1280
660-1170
Padengimas
dažyta
Prekinis ženklas
Emuca
ROL ERGO
Strong

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

ROL ERGO elektra reguliuojamo stalo rėmo komponentai pagaminti Lietuvoje - jie pasižymi „Gliding" sistema, apsaugančia nuo įbrėžimų atsiradimo net ir po labai ilgo naudojimo. Kliūties atpažinimo funkcija užtikrins, kad žemyn leidžiamas stalas nekliudys šiukšlių dėžės ar apačioje laikomo stalčių bloko. Vienas populiariausių vartotojų pasirinkimų ROL ERGO R600 reguliuojamo aukšio stalo rėmas. Tvirta konstrukcija garantuoja, kad stalas bus itin stabilus – pavyzdžiui nedrebės energingai rašant ranka. ROL ERGO elektra valdomas stalo rėmas turi 2 variklius, todėl stalviršis kyla itin stabiliai ir sklandžiai. Elektrinio rėmo kolonos yra iš trijų segmentų ir itin tvirto metalo – tai ko gero tvirčiausias ir patvariausias sprendimas rinkoje, patenkinsiantis net išrankiausių klientų reikalavimus. Plieninės ROL ERGO stalo rėmo dalys gaminamos ir dažomos Šiauliuose įsikūrusioje itin modernioje gamykloje ir iš ten keliauja į kokybei neabejingų verslo klientų biurus ir individualių vartotojų namus ne tik Lietuvoje, bet ir visadame pasaulyje. Tai aukščiausios klasės sprendimas besirūpintiems daug laiko prie kompiuterio leidžiančių darbuotojų sveikata ir produktyvumu ar biuro prestižu bei šiuolaikiškumu. Tobulai įrengta darbo vieta namuose – puiki investicija į savo ar vaikų sveikatą. Reguliuojamo aukščio stalas pravers ne tik biure, bet ir namuose. Juk ir dirbant namuose ne mažiau svarbu pasirūpinti tinkama darbo vieta. Toks sprendimas aktualus netgi vaikui ar paaugliui – įsigijus reguliuojamo aukščio rėmą turintį stalą neprireiks rūpintis dažnu mokinio baldų pritaikymu prie pasikeitusio atžalos ūgio. Keičiamo aukščio stalas – ilgaamžis sprendimas. Elektra reguliuojamą stalo rėmą turintis rašomasis stalas tarnaus ilgai ir patikimai.