Elektra reguliuojamų stalų rėmai kategorijoje rasite reguliuojamo aukščio stalui skirtus elektrinius stalo rėmus. Tai puikus sprendimas ergonomiškiems biuro baldams ar tobulai įrengtai darbo vietai namuose. Šiuolaikiškos darbo vietos baldai neįsivaizduojami be reguliuojamo aukščio stalų, turinčių stok/sėsk funkciją. 

Siūlome elektra reguliuojamų stalų rėmus ir stalviršius.

Spalva
balta
balta
balta/juoda
balta/ąžuolo
black
juoda
Juoda
juoda/balta
juoda/pilka
pilka
pilka/balta
pilka/ąžuolo
sidabrinė
sidabrinė pilka
ąžuolo/juoda
Aukštis, mm
617-1267
625-1280
660-1170
710
715-1195
Padengimas
chromas
dažyta
miltelinis
Prekinis ženklas
Emuca
ROL ERGO
Strong

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Kokybiški elektra reguliuojamo stalo rėmo komponentai pasižymi „Gliding" sistema, apsaugančia nuo rėmo nusidėvėjimo net ir po labai ilgo naudojimo. Kliūties atpažinimo funkcija užtikrina, kad žemyn leidžiamas stalas nekliudytų šiukšlių dėžės ar apačioje laikomo stalčių bloko. Elektrinio rėmo kolonos yra iš dviejų-trijų segmentų ir itin tvirto metalo – tai ko gero tvirčiausias ir patvariausias sprendimas rinkoje, patenkinsiantis net išrankiausių klientų reikalavimus. Siūlome aukščiausios klasės sprendimus tiems, kas praleidžia daug laiko prie kompiuterio ir rūpinasi savo sveikata bei produktyvumu.

Šie stalai tinkami ne tik biurui. Tobulai įrengta darbo vieta namuose – puiki investicija į savo ar vaikų sveikatą, nes dirbant namuose ne mažiau svarbu pasirūpinti tinkama darbo vieta. Toks sprendimas aktualus netgi vaikui ar paaugliui – įsigijus reguliuojamo aukščio rėmą turintį stalą neprireiks rūpintis dažnu mokinio baldų pritaikymu prie pasikeitusio atžalos ūgio. Keičiamo aukščio stalas – ilgaamžis sprendimas. Elektra reguliuojamą stalo rėmą turintis rašomasis stalas tarnaus ilgai ir patikimai.