2024-04-02 - 4 min. skaitymo
Sprendimai patogiai drabužinei, už kuriuos sau padėkosite
drabužinė
spinta
sprendimai drabužinei
patogi drabužinė
spintų priedai

Patogios drabužinės ar spintos įrengimas - ką reikia žinoti ją projektuojant?

Pirmiausia įsirenginėdami namus galvojame apie apdailą, spalvas, tekstūras. Turbūt visi žinome tą malonų jausmą, kai naujuose namuose pagaliau atsiranda vieta skirta tvarkingai susidėti ir paslėpti visur išbarstytus daiktus. Viena jų – patogi drabužinė ar spinta, kurią apgalvotai suprojektavus, visus ten laikomus drabužius, avalynę ir kitus daiktus galime lengvai rasti ir pasiekti.

Kodėl svarbu iš anksto pagalvoti apie spintų priedus?

Įsirenginėdami namus didžiausią akcentą dedame estetiniam vaizdui, numatome kur ir kokie baldai stovės, kokios interjero detalės puoš ir papildys namus. Numatę kur bus įmontuojama spinta ar drabužinė, dažniausiai ją renkamės pagal talpumą ar spalvinį priderinamumą prie likusio interjero. Kas jos viduje, pradžioje gali atrodyti ne taip svarbu, svarbiausia, kad būtų pakankamai vietos. Tik vėliau pastebime trūkumus, kurių būtume galėję išvengti jei būtume tinkamu metu priėmę tinkamus sprendimus. 

Į ką atkreipti dėmesį projektuojant drabužinę ar įmontuojamą spintą?

Prieš svarstant apie naują drabužinę ar įmontuojamą spintą, siūlome peržiūrėti dabartinę savo spintą, įvertinti kokių rūbų, daiktų Jūs turite daugiausia ir ar jų prieinamumas šiai dienai Jums yra patogus, galbūt galima daiktus išdėlioti patogiau naudojant krepšius, nuleidžiamas kabyklas, ištraukiamas kelnių pakabas ar pan.

Taip pat svarbu įsivertinti, kad poreikiai, ar patalpos panaudojimas laikui bėgant gali kisti. Tokiais atvejais labai praktiškas sprendimas yra ZERO modulinės spintų sistemos, kurias ne tik labai paprasta sumontuoti, bet ir esant poreikiui keisti. 

Drabužinių ir spintų priedai

Organizuojant daiktus spintose labai praverčia įvairūs spintos priedai, kurie padeda optimizuoti spintos erdvę ir patogiai laikyti daiktus. 

Įranga batų laikymui

Projektuojant prieškambario ar koridoriaus baldus verta apsvarstyti batų lentynos vietą, nes netvarkingai sudėti batai labai gadina bendrą prieškambario vaizdą. Patogiai ištraukiamos, daug batų talpinančios lentynos suteiks baldams funkcionalumo ir taupys erdvę. Pamirškite vienas ant kito sudėtus batus!

Integravimui į baldus skirtos batų lentynos yra nesunkiai sumontuojamos. Jos skiriasi dydžiu ir talpumu – nesunkiai rasite savo spintai ar drabužinei tinkamiausią sprendimą. Visai nenuostabu, kad batų lentynos yra itin klientų mėgstami baldų priedai. Daugybė žmonių jau įsitikino kokybiškų daiktų laikymo sprendimų nauda. 

Krepšiai ir lentynos drabužiams

Krepšiai ir lentynos drabužiams  - būdas laikyti daiktus patogiai ir greitai pasiekiamus. Daiktai bus gerai matomi net jų neištraukus. Tai tobulas būdas sudėti didesnius sulankstomus drabužius ar rankšluosčius. Vieliniai krepšiai gali būti panaudoti ne tik drabužių, bet ir kitų daiktų laikymui, todėl puikiai tiks vaikų kambario baldams, kur patogiai sudėsite žaislus ar sporto inventorių. Greta elementarių ir ekonomiškų sprendimų rasite ir tuos, kurie sukurs kasdienę prabangą – krepšiai su švelnaus ištraukimo bėgeliu gali būti naudojami itin patogiai ir tyliai. Atraskite patogią vietą kiekvienam daiktui ir tvarkos palaikymas bus mažesnis rūpestis nei atrodė iki šiol.

Ištraukiamos pakabos

O kur Jūs kabinate kelnes? Neretai kelnes kabiname ant pakabos, ant kurios vėliau dar pakabiname švarkelį ar kitą rūbą. Vėliau kai norime jas surasti, reikia gerai pagalvoti po kokiu rūbus jos galėtų būti pakabintos. Viso to galima išvengti montuojant atskiras ištraukiamas pakabas kelnėms. Tai ne tik estetiškas sprendimas Jūsų spintai, bet ir didžiulis kasdienybės palengvinimas!

Kiti spintų priedai

Įvairūs kiti spintų priedai: nuleidžiamos kabyklos, aksesuarų dėklai, ištraukiami veidrodžiai, įmontuojamos lyginimo lentos suteikia dar daugiau patogumo ir tvarkos Jūsų spintai. Neretai svarstome kur padėti lyginimo lentą, kad ši būtų mažai pastebima ir lengvai pasiekiama, bet ar tai įmanoma?

Įmanoma renkantis įmontuojamą lyginimo lentą, kada panaudojus ją galima paprastai perlenkti ir sustumti į spintą – taip ji neužims daug vietos, bus lengvai prieinama ir paslėpta už spintos durų. Taigi, įvairūs spintų priedai gali ženkliai palengvinti Jūsų kasdienybę.

ZERO modulinė lentynų sistema

ZERO modulinė lentynų sistema – itin lengvai ir greitai sumontuojamas sprendimas, kuris tiks pačiose įvairiausiose aplinkose – namuose, biuruose, parduotuvėse, viešbučiuose.

Ar sunku sumontuoti ZERO modulinę lentynų sistemą? 

Tikrai ne! Tiek surenkant pirmą kartą, tiek panorėjus keisti modulinės sistemos lentynų padėtį  vėliau – padarysite tai itin patogiai ir paprastai. Prireikus lengvai pritaikysite lentynas prie pakitusių poreikių. Pasirinkus atitinkamus elementus ZERO modulinę sistemą galima tvirtinti pagal poreikį – prie grindų, lubų ar sienų. ZERO modulinę sistemą galima komplektuoti su stalčius turinčiomis spintelėmis, pakabinimo kartelėmis. 

Universalumas ir išskirtinė kokybė  - ilgaamžiškumo garantas.

Pasitelkus šią sistemą galite įsirengti namų biblioteką ar gero matomumo nusipelniusių kelioninių suvenyrų ekspoziciją, virtuvės lentyną ar daug daiktų talpinančią erdvių pertvarą. Modulinių lentynų sistema puikiai tiks ir didelėms, ir mažoms erdvėms. Tai puiki investicija, pasitarnausianti ir pertvarkius namų erdves – lentynų sistemą nesunkiai išskaidysite atskirais moduliais. 

Stumdomos sistemos

Spintų stumdomos sistemos  - šiandieną labai plačiai taikomas sprendimas, kurį galima pritaikyti tiek kambariuose, įrenginėjant drabužines, tiek kitose patalpose, kur norima patogiai atskirti ar uždengti tam tikras erdves. 

Stumdomų sistemų privalumai

Stumdomos sistemos leidžia optimaliai išnaudoti erdvę nuo lubų iki grindų, neužblokuoja praėjimo, puikiai tinka ir mažose erdvėse, kur siekiama išlaikyti kuo daugiau erdvės, ir didelėse, kur norima išlaikyti estetišką, tvarkingą vaizdą. Tais atvejais, kai spintų stumdoma sistemoje naudojamas veidrodžių sprendimas – patalpos atrodo didesnės nei yra, atspindima daugiau šviesos. 

Kaip išsirinkti tinkamus spintų priedus?

Galvojant apie spintų ar drabužinių įrengimą labai svarbu apsvarstyti galimus kasdienybę palengvinančius sprendimus. Peržiūrėkite savo drabužinę, atkreipkite dėmesį kokių rūbų / daiktų joje turite daugiausia, apsvarstykite ar dabartiniai sprendimai Jums yra patogūs? Gal svarstant apie naują drabužinę vertėtų pagalvoti apie įvairius spintų priedus? Ilgalaikėje perspektyvoje padėkosite sau už tai!

Atgal