2023-02-07 - 10 min. skaitymo
Kaip pasirinkti baldų rankenėles?
baldų rankenėlės
virtuvės baldų rankenėlės
virtuvės furnitūra

BALDŲ RANKENĖLĖS - BALDŲ PUOŠMENA

Baldų rankenėlės gali tapti Jūsų virtuvės baldų puošmena. Šių baldų furnitūros elementų pasirinkimas įtakoja ne tik dažnai kasdien naudojamos namų erdvės išvaizdą, tačiau ir patogumą.

Itin svarbu pasirinkti deramą rankenėlių dydį, stilių, formą, medžiagą ir spalvą.  Tada, kai sunku apsispręsti, stenkitės rinktis paprastumą ir atsižvelkite į bendrą virtuvės stilių. Išbandykite, kaip patogu liesti pasirinktą rankenėlę – juk teks tai daryti ne šimtus, bet tūkstančius kartų. Spintelės ar stalčiaus varstymas turi būti labai patogus – vertikaliai ar horizontaliai orientuotos tinkamos rankenėlės tam irgi pasitarnaus.

BALDŲ RANKENĖLIŲ TIPAI

Pirmiausia nuspręskite, ar naudosite apvalias vieno taško rankenėles ar pailgos formos rankenėles, o gal derinsite abu šiuo tipus. Apvalios vieno taško rankenėlės yra lengviau tvirtinamos – tereiks prisukti 1 varžtą, o ne 2 kaip  pailgų rankenėlių atveju. Visgi naudojimo patogumas yra kur kas svarbesnis kriterijus.

Baldų rankenėlės

Patogu, kai pailga rankenėlė sudaro maždaug trečdalį stalčiaus ilgio. 

Rankenėlės ilgis turėtų sudaryti trečdalį stalčiaus ilgio

Išsukamos rankenėlės suteiks galimybę po kiek laiko jas pakeisti  - toks mažas virtuvės pokytis tikrai neliks nepastebėtas, o  kainuos nedaug. Vienu ar dviem varžtais tvirtinamos rankenėlės gali būti laikinai nuimamos ir auginant vaikus – tokiu atveju laikotarpis, kai juos itin domina stalčių ir spintelių kraustymas Jums nekels jokių rūpesčių (visada galite pasirinkti ir čia pateiktą sprendimą - užraktą nuo vaikų)

VIRTUVĖS BALDŲ RANKENĖLĖS

UAB „Joldija” siūlo itin platų virtuvės rankenėlių asortimentą. Jūsų paiešką palengvins galimybė pasirinkti šiuos rankenėlių tipus:

„D” formos rankenėlės

D formos rankenėlės juodos

Įleidžiamos rankenėlės

Įleidžiamos rankenėlės

Profilinės rankenėlės

Profilinės rankenėlės

Rankenėlės strypeliai

Rankenėlės strypeliai

Taškinės rankenėlės

Apvalaios taškinės rankenėlės

Vaikiškos rankenėlės

Varstomos rankenėlės

Varstoma retro rankenėlė

Kriauklės (pusmėnulio) formos rankenėlės gali atrodyti itin unikaliai. Toks pasirinkimas tiks ir klasikiniam, ir retro stiliui.

Kriauklės formos rankenėlės

Ieškodami virtuvės baldų rankenėlių galite filtruoti UAB „Joldija” siūlomą asortimentą pagal spalvą, medžiagą, padengimą ir tvirtinimo žingsnį. Tikime, kad sau tinkamas virtuvės baldų rankenėles atras ir projektuojantys naujus baldus, ir tik rankenėles keičiantys klientai. Linkime, kad tinkamai parinktos rankenėlės taptų Jūsų virtuvės baldų puošmena ir garantuotų patogią kasdienybę.

Skambinkite tel. +370 37 490 180 arba rašykite el. paštu eshop@joldija.lt ir mielai suteiksime daugiau informacijos apie Jums tinkamus virtuvės baldų furnitūros pasirinkimus. 

Atgal