Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Transformatoriai - prietaisai, skirti keisti kintamajai įtampai ir srovės stipriui. Norint prijungti LED juostų apšvietimą būtinas transformatorius. Transformatorius keičia 220 V įtampą į tinkamą konkrečiam LED juostos tipui.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jei turite poreikį panašiai prekei, aprašykite prekės savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami formą, kurią galite rasti apačioje. Atsižvelgdami į pateiktą brėžinį žemiau, nurodykite pageidaujamos prekės duomenis. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Profilyje patalpinta LED juosta juosta prijungiama prie LED transformatoriaus, kuris jungiamas į tinklą. Pasirenkant transformatorių svarbu įvertinti LED juostų galingumą. LED maitinimo šaltinis arba dar kitaip vadinamas LED transformatorius - tai prietaisas, kuris 220V įtampą paverčia į 5V, 12V, 24V voltus, kurie yra reikalingi LED juostai. LED juostų galingumas yra svarbus parenkant reikiamą maitinimo šaltinį. Paprastai skaičiuojamas LED šviesos juostos galingumas ir pridedama 30% atsargos. Kaip pvz. 1 metro 4,8 W LED šviesos juostai maitinimo šaltinio galia skaičiuojama taip: 4,8 W (juostelės galingumas) x 1 metras (juostelės ilgis) x 1,3 (30% atsarga) =6,242 W. Taigi 30 W galingumo maitinimo šaltinio jums užtikrintai pakaks netgi į tą patį jungiant ne vieną tokio ilgio juostelę. Tuo atveju, kai nerasite pagal LED juostų galios apskaičiavimą identiško maitinimo šaltinio, pasirenkamas artimiausias didesnis dydis.