FRANKE - daugiau nei 100 metų istoriją turintis prekinis ženklas. Inovatyvūs inžineriniai sprendimai, tobulas dizainas ir nuolatinis dėmesys vartotojų poreikiams lėmė, kad  Šveicarijoje įkurta kompanija yra pasauliniu lygiu žinoma virtuvės kriauklių ir kranų srityje. 

„Joldijos“ klientai jau įvertino ir itin patogius FRANKE šiukšlių rūšiavimo sprendimus. Tvarumui neabejinga kompanija siekia, kad rūšiuoti šiukšles būtų patogu – kiekvienas klientas gali rasti jam pagal skaičių ir dydį patogiausias talpas, lengvai sumontuoti ir itin ilgai eksploatuoti. Kokybiškos rūšiavimo šiukšliadėžės tarnaus ilgai - todėl tai yra savaime tvarus pasirinkimas. Rūšiavimo šiukšliadėžių naudojimo patogumas paskatins dar neįgijusius puikaus įpročio rūšiuoti atliekas. FRANKE galvoja ir apie gamtą,  ir apie žmogų. Patogi kasdienybė yra esminis daugelio žmonių siekis. Dėmesį gamtai užtikrinantis šiukšlių rūšiavimas taip pat turi būti patogus – tuomet dar daugiau žmonių bus nusiteikę tai daryti.

FRANKE rūšiavimo šiukšliadėžės

FRANKE produktai palengvina gyvenimą. Kasdien naudojami sprendimai yra patogūs ir džiuginantys akį. Prekinis ženklas FRANKE daugeliui klientų tapo žodžio „kokybė“ sinonimu.