Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Šiuo metu reikalingi:

Darbo UAB „Joldija“ privalumai:

  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų;
  • Sveikatos draudimas;
  • Mokymai;
  • Galimybė prisidėti prie Lean diegimo nuolat tobulinant darbines veiklas;
  • Ergonomiška ir moderni darbo aplinka;
  • Pramoginiai renginiai ir išskirtinių darbuotojų apdovanojimai.

UAB „Joldija“ savo veiklą pradėjo 1993 metais. Nuo įkūrimo pradžios įmonės veiklos kryptis - didmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis baldų gamybai ir statybos pramonei.

Savo veikloje laikomės šių vertybių: rūpestis klientu, komandiškumas, atsakingumas, ambicingumas, profesionalumas, atvirumas. Ieškome naujų komandos narių, kurie kartu su mumis tikėtų šiomis vertybėmis ir veiktų jomis vadovaudamiesi.

„Joldijoje“ vadovaujamasi Lean filosofija ir metodais, nukreiptais į didesnės vertės kūrimą klientui ir į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą. Įmonėje diegiama Lean sistema padeda efektyviau vystyti gamybos procesus ir operatyviai reaguoti į kylančias problemas. Su Lean susijusius pasiekimus įrodo reikšmingai sumažintas kaštų skaičius, kai iš procesų nuolat sėkmingai eliminuojami vertės nekuriantys komponentai.  

Lean diegimas „Joldijoje“ buvo pradėtas 2018 metais. Šiuo metu įmonėje sistemingai diegiami 5S, Kaizen ir PDCA metodai. Ateityje planuojama plėsti įmonėje naudojamų Lean įrankių įvairovę, tokiu būdu užtikrinant nuolatinį veiklos efektyvumo gerinimą ir sklandų bendradarbiavimą su išorės organizacijomis.

Domitės darbu UAB „Joldija"? Laukiame Jūsų CV el. paštu administracija@joldija.lt