Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

AKTO - Lietuvoje veikianti gamykla, vystanti pažangių LED apšvietimo produktų gamybą vietinėje ir eksporto rinkose. Bendrovė kuria ir gamina LED modulius bendram apšvietimui, lanksčias LED juostas bei lanksčias LED NEON juostas. „Joldijos" asortimente rasite išskirtine kokybe pasižyminčias LED juostas, kurios puikiai tiks baldų apšvietimui.

Visiems AKTO gaminiams suteikiama 5 metų garantija, kurią užtikrina patikimų ir gerai žinomų prekių ženklų komponentai, japoniškos gamybos linijos, kvalifikuotų darbuotojų komanda, kokybę tikrinanti kiekviename gamybos proceso etape.

Standartiniai AKTO LED moduliai bei lanksčios LED juostos yra gaminamos ir sandėliuojamos Kaune, tad yra pristatomos per maksimaliai trumpą terminą.   

 LED juostos baldų apšvietimui LED juostos baldų apšvietimui LED juostos baldų apšvietimui AKTO