Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Gaminame surenkamus metalinius lovų rėmus, kitas lovų rėmų dalis, mechanizmus ir kitus metalinius produktus ir konstrukcijas. Galime surinkti lovos rėmus su skirtingomis kėlimo sistemomis, taip pat matmenys, plieninių profilių ir skersinių spalva gali būti pritaikomi pagal Jūsų individualų poreikį. Naudojame aukščiausios kokybės ir aplinkai nekenksmingos žaliavos.

Metaliniai lovų rėmai idealiai tinka bet kokio tipo čiužiniams. Pilnos komplektacijos lovos rėmus pristatome supakuotus kartotinėse dėžėse. Viename padėkle telpa 40 vienetų lovos rėmų.

Baldų gamintojai gali suderinti vieną lovos rėmo kompleto dėžę su vienu jau paruoštu lovos komplektu ir pristatyti parduotuvei. O galutinis vartotojas gali lengvai sumontuoti baldus ir lovos rėmą namuose. 

Siūlome įsigyti lovos rėmui surinkti reikalingą komplektą čia. Komplektą sudaro lovos rėmas, lystelės ir tvirtinimo detalės. Šoniniai ir galiniai lovos rėmo vamzdžiai – iš 1,2mm plieno. Vidurinis lovos rėmos vamzdis – 2 mm plieno.

Lovos rėmas lovų gamybai

Sužinokite daugiau apie lovos rėmų gamybą - parsisiųskite katalogą. 

Lovos rėmų katalogas

Susisiekite su mumis dėl lovos rėmų gamybos telefonu +370 37 49 01 80 arba el. paštu eshop@joldija.lt