Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Bėgeliai ir stalčių šonai, lankstai, daiktų laikymo sistemos, pakėlimo mechanizmai

DTC prekinio ženklo asortimente rasite platų baldų furnitūros pasirinkimą: lankstai, iš apačios montuojami bėgeliai, stalčių sistemos ir pakėlimo sistemos.

Apie DTC

Rinkos lyderiai

DTC yra trečia pagal dydį furnitūros gamintoja pasaulyje, turinti labai stiprų tyrimų ir plėtros skyrių, dėl ko kiekvienais metais ši kompanija sugeba sukurti daugybę naujų ir inovatyvių produktų. Per 30 metų veiklos, DTC sugebėjo sukurti didelę gamybos sistemą. DTC turi 4 gamyklas, užimančias 600 000 kv. m.

DTC gamina produktus pagal aukščiausius standartus ir turi galiojančius sertifikatus tiek Europoje, tiek Šiaurės Amerikoje. Kompanija vykdo griežtą kokybės kontrolę, kuri vyksta nuo atvykusios žaliavos iki išvykstančių prekių patikros. DTC gamina apie 7000 skirtingų prekių ir turi 906 patentus.

Atsisiųsti katalogą