Reguliuojamo aukščio stalai padės pritaikyti darbo vietą pagal individualius poreikius. Galimybė dalį laiko dirbti stovint padės išlaikyti produktyvumą, sumažins ilgo sėdimo darbo keliamą riziką sveikatai.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Biuro stalai turi atitikti esminius reikalavimus – aukšta kokybė, patogumas, nesudėtinga priežiūra. Modernus biuras šiandien neįsivaizduojamas be reguliuojamo aukščio stalų. Biuro stalai yra matomi kiekvienam įmonės svečiui, taigi tai ne tik darbuotojo gerovės, bet ir įvaizdžio dalykas. Tai ilgametė investicija į darbuotojų gerovę ir į modernios įmonės viziją. Reguliuojamo aukščio stalai padės pritaikyti darbo vietą pagal individualius poreikius. Galimybė dalį laiko dirbti stovint padės išlaikyti produktyvumą, sumažins ilgo sėdimo darbo keliamą riziką sveikatai. Reguliuojamo aukščio stalai suteikia biuro darbuotojui visas galimybės minimizuoti sėdimo darbo sveikatai keliamą riziką. Įrodyta, kad aktyviai naudojami „sėsk-stok“ tipo stalai gerina ir darbuotojų savijautą, ir produktyvumą. Tokius stalus turinti darbo aplinka gali paskatinti darbuotojų bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Dinamiškesnė kūno padėtis padeda išlaikyti geresnę viso kūno kraujotaką. Geriau besijaučiantis žmogus aktyvesnis visose gyvenimo srityse, trykšta gyvenimo džiaugsmu ir kūrybiškumu. Juk įrodyta, kad 8 valandos sėdėjimo žalos sunkiai pašalina netgi sportas darbo dienos pabaigoje. Verta rengti netgi stovimus pasitarimus – taip tikrai sutaupysite laiko ir visą sugaištą leisite aktyviai. Verta rūpintis darbuotojų gerovę taip užtikrinant jų produktyvumą. Sveikas ir laimingas darbuotojas dirbs geriau. Taisyklinga laikysena ir ergonomiškas darbas svarbu ne tik dirbant biure. Tai kiekvieno prie kompiuterio sėdinčio žmogaus rūpestis. Darbas iš namų bus patogesnis su reguliuojamo aukščio stalu, kurį lengvai pritaikysite visiems šeimos nariams.