Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba
2021-09-06 - 5 min. skaitymo
Nuolaidos spintų ir drabužinių priedams
batų lentynos
emuca
skalbinių krepšys

Planuojančius spintą ar drabužinę pradžiugins -30% nuolaida drabužių pakaboms ir krepšiams bei batų lentynoms. Spintą ar drabužinę naudojame kasdien, todėl verta įsirengti ją patogiai. „Joldijos"  asortimente rasite ištraukiamas pakabas, drabužių krepšius, batų lentynas. Visą rugsėjo mėnesį šiems kasdienybės patogumą didinantiems priedams taikoma -30% nuolaida.

Kaip suplanuoti tobulą spintą ar drabužinę? Pradėkite nuo turimų daiktų peržiūros. Galbūt net atsisakykite tų, kurių ilgai nereikėjo. Įsivertinę turimus drabužių ir batų kiekius rinkitės pagal individualius įpročius geriausiai tinkančius spintos priedus. Tinkamai pasirinktos drabužių kabyklos padės greitai rasti ir pasirinkti drabužius. Tikriausiai dalį drabužių prireiks laikyti lentynose - megztiniams puikiai tiks ištraukiami drabužių krepšiai. Juose patogiai sutalpinsite ir patalynę bei rankšluosčius. Ištraukiamo vielinio krepšio turinys puikiai matosi, užtikrinama puiki ventiliacija.

Geras spintoje ar drabužinėje sudėtų daiktų matomumas padės išvengti to, kad laikote drabužius, apie kuriuos galbūt esate pamiršę. Gali būti, kad kai kurių drabužių nedėvite būtent dėl to, kad nepastebite jų buvimo savo spintoje. Ištraukiami spintų ir drabužinių sprendimai yra kur kas naudingesni už paprastas drabužių lentynas. Net sulakstomiems drabužiams geriau rinktis stalčius nei talpinti juos lentynoje.

Atkreipkite dėmesį į „Joldijos" asortimento naujovę - ilgametę patirtį ir kokybiškos produkcijos reputaciją turinčio gamintojo PELLY produktus - madingos antracito spalvos drabužių krepšius, kelnių kabyklą, batų lentyną, drabužių pakabinimo kartelę.

Pelly drabužių krepšiai

Antracito spalva yra itin universalus pasirinkimas - ją nesunkiai suderinsite su kitomis interjero detalėmis. Tokia spalva nepritraukia dėmesio ir puikiai pabrėžia kitus spalvų akcentus. Antracito spalva šiuo metu yra pats populiariausias pilkos spalvos atspalvis.

„Joldijos" asortimente taip pat rasite ir Moka spalvos „Emuca" spintų ir drabužinių priedus. Ispanų gamintojo prekės jau yra pelnę namų vartotojų pripažinimą dėl itin paprasto ir greito sumontavimo. Joldija.lt baldų furntūros internetinės parduotuvės  pirkėjams itin patinka įvairios ištraukiamos batų lentynos. Tai kur kas pranašesnis sprendimas už batų dėžes dėl geresnio avalynės matomumo. 

Ištraukiama batų lentyna

Planuojantieji aukštą drabužinę turėtų atkreipti dėmesį į pagal poreikį nulenkiamas pakabas - pantografus. Įsirengę tokią pakabą vietoj pakabinimo kartelės patogiau rinksitės drabužius. Be to, atsivers galimybė išnaudoti aukščiau esančią spintos erdvę pakabinamiems drabužiams. Pantografai itin aktualu įsirengiant spintą ar drabužinę kambaryje aukštomis lubomis. Neginčytina ir tai, kad pakankamas drabužių pakabinimo vietų kiekis - vienas svarbesnių patogios drabužinės požymių.

Pantografas

Siūlomas itin platus „Emuca" drabužinių ir spintų priedų asortimentas. Greta turimų sandėlyje prekių, kurias pristatysime per 2-3 darbo dienas, galite rasti ir tokių, kurias atsiųsime per 9 darbo dienas tiesiai iš Ispanijoje esančio tiekėjo sandėlio. Išsirinkite jums labiausiai tinkančias ir patinkančias prekes ir mėgaukitės patogia kasdienybe. Kilus klausimų nedvejodami kreipkitės telefonu +370 37 49 01 80

Atgal