2023-06-06 - 3 min. skaitymo
KAIP IŠSIRINKTI BALDŲ RANKENĖLES SKIRTINGIEMS BALDAMS?
baldų rankenėlės
virtuvės baldų rankenėlės
virtuvės furnitūra

KAIP IŠSIRINKTI BALDŲ RANKENĖLES SKIRTINGIEMS BALDAMS? 

Baldų rankenėlės gali tapti Jūsų namų puošmena. Šių baldų elementų pasirinkimas daro įtaką ne tik namų erdvės išvaizdai, bet ir patogumui.

Itin svarbu pasirinkti deramą rankenėlių dydį, stilių, formą, medžiagą ir spalvą.  O jei sunku apsispręsti – stenkitės rinktis paprastumą, atsižvelkite į bendrą aplinkos stilių. Išbandykite ar patogu liesti pasirinktą rankenėlę – juk teks tai daryti ne šimtus, bet tūkstančius kartų.

BALDŲ RANKENĖLIŲ TIPAI

Pirmiausia nuspręskite, ar naudosite apvalias, vieno taško, ar pailgos formos baldines rankenėles. O gal derinsite abu šiuo tipus? Apvalios, vieno taško, rankenėlės yra lengviau tvirtinamos – tereiks prisukti 1 varžtą. Tvirtinant pailgas rankenėles svarbu žinoti norimą tvirtinimo žingsnį (atstumą tarp tvirtinimo taškų). Visgi renkantis svarbiausia atsižvelgti į naudojimo patogumą.

Baldų rankenėlės

Renkantis pailgas rankenėles rekomenduojama atsižvelgti į stalčiaus ilgį – rankenėlė turėtų būti maždaug trečdalio stalčiaus ilgio. 

Rankenėlės ilgis turėtų sudaryti trečdalį stalčiaus ilgio

Išsukamos rankenėlės suteiks galimybę po kiek laiko jas pakeisti – toks mažas, nedaug kainuojantis pokytis tikrai neliks nepastebėtas. Be to, vienu ar dviem varžtais tvirtinamos rankenėlės gali būti laikinai nuimamos, tai ypač aktualu auginant vaikus, kada mažuosius pradeda dominti stalčių ir spintelių kraustymas  (visada galite pasirinkti ir čia pateiktą sprendimą - užraktą nuo vaikų)

VIRTUVĖS BALDŲ RANKENĖLĖS

UAB „Joldija” siūlo itin platų virtuvės rankenėlių asortimentą. Jūsų paiešką palengvins galimybė pasirinkti šiuos rankenėles pagal tipus.

„D” formos rankenėlės tiks tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

D formos rankenėlės juodos

Įleidžiamos rankenėlės - ieškantiems subtilių, neišsikišančių sprendimų arba tada, kai svarbus kiekvienas milimetras.

Įleidžiamos rankenėlės

Profilinės rankenėlės - siekiant subtilaus vientisumo.

Profilinės rankenėlės

Rankenėlės strypeliai. Šio tipo rankenėlės priešingai nei profilinės ar įleidžiamos – turi daug briaunų ir tikrai neliks nepastebėtos interjere.

Rankenėlės strypeliai

Taškinės rankenėlės. Taškinių rankenėlių taip pat gali būti labai įvairių, tad sprendimų ras ir tie, kurie ieško klasikinių variantų, ir tie, kurie ieško išskirtinių, modernių sprendimų.

Apvalaios taškinės rankenėlės

Vaikiškos rankenėlės - žaismingos, spalvingos ir įvairių formų rankenėlės suteiks džiaugsmo ir mažiesiems šeimos nariams

Varstomos rankenėlės - charakterį baldams suteikiančios, puikiai derančios klasikiniame interjere.

Varstoma retro rankenėlė

Kriauklės (pusmėnulio) formos rankenėlės gali atrodyti itin unikaliai. Toks pasirinkimas tiks ir klasikiniam, ir retro stiliui.

Kriauklės formos rankenėlės

Ieškodami virtuvės baldų rankenėlių galite filtruoti UAB „Joldija” siūlomą asortimentą pagal spalvą, medžiagą, padengimą ir tvirtinimo žingsnį. Tikime, kad sau tinkamas virtuvės baldų rankenėles atras ir projektuojantys naujus baldus, ir tik rankenėles keičiantys klientai. Prikelkite senus baldus naujam gyvenimui atnaujindami jų paviršių ar pakeisdami jų rankenėles - širdžiai brangūs daiktai gali dalyvauti naujose jūsų gyvenimo istorijose. Linkime, kad tinkamai parinktos rankenėlės taptų Jūsų virtuvės baldų puošmena ir garantuotų patogią kasdienybę.

Skambinkite tel. +370 37 490 180 arba rašykite el. paštu eshop@joldija.lt ir mielai suteiksime daugiau informacijos apie Jums tinkamus virtuvės baldų furnitūros pasirinkimus. 

Atgal