VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Mes gaminame aukščiausios kokybės zig-zag spyruokles. Zig-zag spyruoklės yra klasikinės spyruoklių sistemos, tinkančios minkštiems baldams, automobilių sėdynėms ir sodo baldams. Standartinėje sistemoje yra gaminamos skirtingų formų ir išlenkimų spyruoklės. 

Nuo 2015 m. naudojame naują, visiškai automatinę įrangą. Naudojame itin aukštos kokybes žaliavas: mūsų spyruoklės gaminamos iš specialios spyruoklinės plieno vielos, atitinkančios EN10270-1 standarto reikalavimus, kurių stipris yra 1650-1850 N/mm. Sertifikatai užtikrina kokybę viso gamybos proceso metu, taip pat tai garantuoja griežtą reikiamų parametrų laikymąsi. 

Gaminame zig zag spyruokles pagal minkštų baldų gamintojų poreikius. Priklausomai nuo panaudojimo UAB „Joldija“ galima užsakyti:

  • nelenktas zig-zag spyruokles;
  • mažai lenktas zig-zag spyruokles;

Zig zag spyruoklių gamyba

Zig-zag spyruoklių gamybą užsakantys klientai gali rinktis ne tik spyruoklių formą, tačiau ir jų ilgį, atstumą tarp išlinkimų, žaliavinės vielos skersmenį. 

Zig-zag spyruokliu gamyba

Zig-zag spyruoklių kokybė ženkliai įtakoja minkštų baldų komfortą. Vingiuota spyruoklių forma leidžia užtikrinti elastingą ir dėl to itin patogų sėdėjimą. Kokybiškos zig-zag spyruoklės įtakoja ne tik minkštų baldų patogumą, bet ir ilgaamžiškumą. UAB „Joldija" gaminamų spyruoklių tolerancijos: ilgis +/- 3 mm, vielos skersmuo +/- 0,03 mm.

Zig-zag spyruoklės yra tvirtinamos specialių spaustukų pagalba. 

Zig-zag spryruokliu spaustukai

Susisiekite su mumis dėl zig-zag spyruoklių gamybos telefonu +370 37 49 01 80 arba el. paštu eshop@joldija.lt 

Joldija ZigZag spyruokles

Joldija zigzag