2020-02-10 - 15 min. skaitymo
Startavo baldų furnitūros elektroninė parduotuvė
baldų furnitūra
furnitūra

Ilgametę patirtį baldų furnitūros srityje turinti Joldija plečia savo pardavimo kanalus Lietuvoje. Rūpindamasi savo klientų patogumu ir atsižvelgdama į šiuolaikines tendencijas, įmonė pristato elektroninę parduotuvę. 

www.joldija.lt galima ne tik peržiūrėti siūlomą asortimentą ir kainas, bet ir įsigyti prekę neišeinant iš namų. 

Joldijos el. parduotuvės asortimente esančios  prekės yra saugomos šiuolaikiškame Joldijos sandėlyje, tad elektroniniu būdu gautų  užsakymų paruošimas  užtrunka mažiau nei pusę valandos. Klientui pasirinkus prekių pristatymo paslaugą, pristatymas truks 1- 2 darbo dienas. 

Kviečiame išbandyti baldų furnitūros užsakymą el. parduotuvėje www.joldija.lt! 

Elektroniniame kataloge rasite  ir Joldijos atstovaujamų prekinių ženklų DTCTITUS ir EMUCA asortimentą. Šių pasaulyje gerai žinomų gamintojų produkcija  išplečia pasirinkimo galimybes klientams, vertinantiems kainos ir kokybės standartą.

DTC yra trečia pagal dydį furnitūros gamintoja pasaulyje, turinti labai stiprų tyrimų ir plėtros skyrių. Ši kompanija sugeba sukurti daugybę naujų ir inovatyvių produktų. DTC turi 4 gamyklas, užimančias 600 000 kv. m. Kompanija vykdo griežtą kokybės kontrolę, kuri vyksta nuo atvykusios žaliavos iki išvykstančių prekių patikros. DTC gamina apie 7000 skirtingų prekių ir turi 906 patentus. Joldija asortimente atrasite DTC lankstus,  bėgelius ir stalčių šonus,  pakėlimo mechanizmus. 

Tvirtinimo detalėmis stambių pasaulio baldų gamintojų tarpe garsėjančią TITUS kompaniją sudaro 22 įmonės Europoje, Azijoje, Amerikoje ir Australijoje. Per dešimtmečius sukauptą patirtį ir kompetencijas įmonė pritaiko siūlydama rinkai baldų surinkimą greitinančius sprendimus.  Joldijos asortimente atrasite itin patikimą baldų jungtį garantuojančius TITUS pirštus ir ekscentrikus, lankstus, pakėlimo mechanizmus.

Emuca jau 38 metus projektuoja ir gamina baldų furnitūros sprendimus, pasižyminčius kokybe ir  itin paprastu montavimu. Šio tiekėjo siūloma drabužinių ir spintų įranga bei virtuvės baldų priedai suteiks daug patogumo bet kurio žmogaus kasdienybėje. Paprasto montavimo ir detalių instrukcijų dėka Emuca baldų furnitūros sprendimus gali drąsiai rinktis ne tik baldų gamintojai, bet principo „pasidaryk pats“ mylėtojai. Puikiu kainos ir kokybės santykius pasižyminčią virtuvės, vonios, biuro baldų furnitūrą jau pamėgo individualius baldų gamybos užsakymus įgyvendinantys užsakovai.

Ilgametė Joldijos baldų furnitūros tiekimo patirtis leidžia pasiūlyti itin didelį įvairių kitų tiekėjų baldų kojelių, rankenėlių ir tvirtinimo detalių asortimentą (su nuorodomis atitinkamai). Turimas prekių asortimentas yra nuolat plečiamas – elektroninėje parduotuvėje www.joldija.lt siūlome greitai prieinamus asortimentinius baldų furnitūros sprendimus atsižvelgiant į klientų užklausas ir pageidavimus.  

Nerandate Jums reikalingos prekės? Kyla klausimų renkantis? Norite pakoreguoti elektroninėje parduotuvėje pateiktą užsakymą? Joldijos kontaktų centras atsakys visus Jums iškylančius klausimus tel. +370 37 49 01 80.  

Atgal