Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba

Tvarka namuose – tai tinkamai parinktos daiktų laikymo sistemos virtuvei ar drabužinei. Tinkamai suplanuota drabužių spinta padaro dieną lengvesne – tvarkingai laikomi batai ar drabužiai teiks kasdienio patogumo.

Filtruokite prekes

Uždarymo tipas
Uždarymo tipas

Padengimas
Padengimas

Išlaikomas svoris
Išlaikomas svoris

Prekinis ženklas
Prekinis ženklas

Išvalyti filtrus

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Funkcionalūs daiktų laikymo sprendimai atvers galimybę sutalpinti daugiaiu rūbų ir sudėti daiktus taip, kad būtų patogu juos apžiūrėti. Tinkamai organizuota drabužinė padės greičiau rasti kasdienę aprangą ir avalynę. Plačiausiai paplitę virtuvės daiktų laikymo sistemos – cargo krepšiai, įvairios ūkinės spintos, kampiniai mechanizmai ir karuselės. Virtuvė – vieta, kur verta leisti laiką maksimaliai efektyviai, o ne norimo daikto ar produkto paieškai. Patogus daiktų laikymas garantuos kasdienio buvimo virtuvėje komfortą. Daiktų laikymo sistemos padeda optimaliai išnaudoti baldų plotą. Tvarkingų namų paslaptis – kai kiekvienas daiktas turi savo vietą – vonioje, virtuvėje, miegamajame ar kitur. Daiktų laikymo sprendimai padės palaikyti tvarką ir išvengti per dažno tvarkymosi. Daiktų laikymo sistemos palengvina kasdienį gyvenimą. Gerai suplanuota drabužių spinta ar patogus virtuvės produktų laikymas - svarbus privalumas kiekvieniems namams. Tvarką garantuojantys praktiški drabužinės sprendimai padės sutalpinti kuo daugiau rūbų ir lengvai rasti reikiamus daiktus. Įvairūs krepšiai ir kiti drabužinės priedai padės patogiai išrūšiuoti daiktus. Virtuvės įranga ir įvairūs priedai padidins kasdien naudojamų produktų bei įrankių pasiekiamumą. Suteikite dar daugiau patogumo savo kasdieniam gyvenimui ir žavesio drabužinei pasirinkdami praktiškus ir patogius daiktų laikymo sprendimus.