Ištraukiami stalviršiai prireikus padės išplėsti darbinį virtuvės baldų paviršių. Tai puikus sprendimas mažoms erdvėms – nenaudojant ištraukiamas stalviršis bus nematomas ir mėgausitės didesne erdve.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Tuo atveju, kai norite turėti didesnė ištraukiamą paviršių, reiks naudoti ištraukiamo stalo mechanizmą. Toks mechanizmas gali tikti netgi ištraukiamam valgomojo stalui. Ištraukiami mechanizmai gali būti puikiai panaudojami įsirengiant laikiną darbo vietą – net ir nedidelio ištraukiamo paviršiaus užteks padėti nešiojamą kompiuterį. Itin didelių matmenų ištraukiamo stalo atveju gali būti naudojamos papildomos atramos – toks mechanizmas yra sudėtingesnis ir brangesnis, tačiau teikia kur kas daugiau galimybių erdvės taupymui. Virtuvės salos atveju gali būti naudojamas nustumiamas papildomas paviršius – tokiu atveju turėsite tarsi dvigubą stalviršį, kuris prireikus taps vaišių stalu (sprendimas tiktų ir rašomajam stalui). Pagal poreikius transformuojami baldai – itin praktiška interjero tendencija. Priverskite savo baldus prireikus tarnauti jums su ištraukiamais mechanizmais, o kasdienybėje mėgaukitės maksimalia patalpų erdve. Ištraukiami stalai –sprendimas mažoms erdvėms. Į baldus integruojami ištraukiamų stalų mechanizmai padės įsirengti papildomą stalviršį virtuvėje ar net nenaudojant nematomą darbo vietą svetainėje. Rinkitės iš įvairių integruojamų stalų sprendimų pagal savo poreikius ir mėgaukitės funkcionaliais baldais kasdien. Planuojant virtuvės baldus pravartu apgalvoti papildomo ištraukiamo stalviršio aktualumą. Galbūt retkarčiais, pavyzdžiui ruošiantis šventei, virtuvėje tikrai praverstų papildomas darbinis paviršius. Ištraukiamas ir naudojamas tik tada, kai būtina, papildomas stalviršis puikiai tiks ne tik mėgstantiems daug gaminti, bet ir turintiems mažesnę virtuvę. Ištraukiamo stalo mechanizmas gali puikiai pasitarnauti ne tik virtuvėje, bet ir svetainėje ar net vaiko kambaryje įrengiamai darbo vietai. Naudodami ištraukiamų stalų mechanizmus užtikrinsite maksimalią būsto erdvę kasdien ir patogų sprendimą prireikus didesnio stalviršio. Patvarūs integruojamų stalų mechanizmai – puiki investicija į patogų gyvenimą.