Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Kitai dekoratyvinei furnitūrai priskiriami dangteliai ir kepurėlės, glaistai, integruojamos rozetės, USB ir bevieliai pakrovėjai, kampinės jungtys. Kanalai laidų nuvedimui, lizdai kompiuterio laidams.

Filtruokite prekes

Medžiaga
Medžiaga

Padengimas
Padengimas

Prekinis ženklas
Prekinis ženklas

Išvalyti filtrus

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Siūlomas platus dangtelių asortimentas padės rasti turimai baldinei plokštei spalviškai artimiausią sprendimą. Joks baldas neatrodys gražiai, jeigu iš išorės bus matomi jo medvaržčiai ar konfirmatoriai. Atsižvelgiant į konkrečius poreikius galite rinktis klijuojamus medinius arba įspaudžiamus plastikinius baldų tvirtinimo detalių dangtelius. Glaistai padės paslėpti nedidelius baldų defektus, kurie galima atsirado gamybos procese ar juos transportuojant. Integruojamos rozetės, USB ir bevieliai pakrovėjai padės siekti darbo kambario ar biuro baldų patogumo ir estetikos. Išvenkite laidų raizgalynės ant savo darbo stalo ir turėkite tiek jungčių, kiek jums reikia. Pakankamas kiekis rozečių virtuvėje yra būtinas kasdieniam patogumui – ištraukiamas rozečių blokas gali būti puikus sprendimas. Bevielis įkrovėjas gali tapti puikiu telefono pakrovimo būdu tiesiog ant darbo stalo. Norint pakrauti telefoną neprireiks ieškoti pakrovėjo. Turint tokį ant darbo stalo galėsite ir toliau patogiai naudotis telefonu – gauti visus pranešimus ar pasiekti jums aktualią informaciją. Telefono energijai pradėjus sekti reikės padėti jį į krovimo vietą. Belaidis pakrovėjas leis pakrauti mobilųjį telefoną per USB jungtį arba Qi technologijos dėka – taigi tiks bet kuriam išmaniam telefonui. Qi standarto bevieliame įkroviklyje įmontuotos metalinės ritės sukuria magnetinį lauką, kuris pavirsta elektros energija sąveikaudamas su telefone įmontuotų ričių kuriamu magnetiniu lauku. Dauguma naujausių išmaniųjų telefonų palaiko Qi standartą. „Joldijos“ asortimente atrasite dekoratyvines baldų kampines jungtis su prie jų priderintais dangteliais. Kanalai laidų nuvedimui pasitarnaus įrengiant darbo vietas su funkcionaliais biuro baldais – reguliuojamo aukščio ROL ERGO stalais. Plastikiniai lizdai kompiuterio stalams gali būti pasirenkami pagal spalvą ir reikiamą skersmenį. Baldų dangteliai ir kepurėlės, glaistai, integruojamos rozetės, pakrovėjai, jungtys, kanalai lizdų nuvedimui, lizdai kompiuterio laidams - baldų estetikai svarbūs komponentai.