Baldų gamyboje naudojamus vamzdžius galite rinktis pagal formą, ilgį, diametrą, medžiagą iš kurios pagaminti. Vamzdžiai parduodami vienetais ir nėra pjaustomi – įsigydami konkrečią prekę atkreipkite dėmesį į nurodytą vamzdžio ilgį.

Ilgis, mm
115
468
568
768
2350
3000
Medžiaga
aliuminis
aliuminis
metalas
plastikas
plienas
įvairios
Storis, mm
1,2
nenurodyta
Prekinis ženklas
Emuca
Pelly

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Galite rinktis apvalius, stačiakampius ar ovalius vamzdžius pagal individualius poreikius. Aukštos kokybės vamzdžių naudojimas labai svarbus gaminamų baldų išvaizdai ir funkcinėms savybėms. Tikslią informaciją apie vamzdžio sienelės storį atrasite prie kiekvienos prekės pateikiamame brėžinyje. Vamzdžiai yra itin tvirta ir ilgaamžė baldų gamybos medžiaga, atverianti plačias individualaus dizaino galimybes. Jiems keliami itin aukšti konstruktyviniai reikalavimai – labai dažnai tai esminė baldo tvirtumą garantuojanti detalė. Vamzdžiai pritaikomi stalų, kėdžių, lovų gamyboje. Gamybos procese jie gali būti pjaustomi pagal konkretų poreikį. Labai svarbu atkreipti dėmesį į vamzdžių paviršiaus padengimą – idealiu atveju tai turėtų užtikrinti atsparumą korozijai. Chromuoti ar dažyti vamzdžiai yra užtikrintai apsaugoti nuo korozijos ir pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis. Vamzdžiai gali būti taikomi mokyklinių baldų gamyboje. Gamybos proceso metu jie gali būti dažomi. Tuščiaviduriai vamzdžiai padeda siekti mažesnio galutinio gaminio svorio. Baldų gamyba – ne vienintelė sritis, kur gali būti pritaikomi metaliniai vamzdžiai. Atskirais atvejais jie gali būti naudojami net reklamos gamyboje. Asortimente taip pat atrasite jiems reikalingų laikiklių, kamščių ir pan.