Įrankių dėklai ir kiti priedai (pavyzdžiui stalčių skirtukai) padeda palaikyti tvarką stalčiuje. Atsižvelgiant į individualius įpročius pasirinktas stalčių įdėklas garantuos, kad į atitinkamus skyrelius sudėtus įrankius rasite greitai. Įrankiams laikyti skirtas stalčius – vienas dažniausiai naudojamų iš visų, esančių virtuvėje.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Venkite dėti dažnai nenaudojamus daiktus įrankiams skirtą stalčių, periodiškai jį sutvarkykite ir niekada neperkraukite – šie paprasti patarimai padės užtikrinti sklandžią namų ruošą, taupys laiką. Įrankių dėklus puikiai panaudosite ne tik virtuvės stalčiui, bet ir moksleivio rašymo reikmenų ar piešimo priemonių laikymui (galite naudoti rašomojo stalo stalčiams). Juk bet kaip sudėti maži daiktai be stalčiaus erdvės suskirstymo yra tikrai sunkiai surandami ir atrodo ypač netvarkingai. Stalčių skirtukai padės pritaikyti stalčių jame laikomiems daiktams – jų dėka neteks tarškinti bet kaip sudėtų daiktų krūvoje. Rinkitės pagal stalčiaus aukštį tinkamiausius skirtukus ir organizuokite erdvę optimaliai. Įvairios stalčius dalinančios sienelės – skirtukai suteiks galimybę surūšiuoti ne tik virtuvės reikmenis, bet ir stalčiuose laikomus produktus ar prieskonius. Stalčių dėklus su pagrindu ar skirtukus lengvai išimsite valant stalčių. Iš plastiko pagamintų įrankių dėklų kraštus galima pjaustyti - prireikus nežymiai sumažinti kraštus tam, kad idealiai tilptų konkrečiame stalčiuje.